De vaste vieringen in de parochie zijn in onderstaande tabel te vinden. 

ClusterPlaatsDagTijd
Noord Kloosterzande zondag 09.30 uur
  Lamswaarde 3e maandag van de maand 19.00 uur
  Terhole  2e maandag van de maand  10.00 uur
       
Oost Clinge zaterdag 19.00 uur
  Graauw 3e donderdag van de maand 10.00 uur
  Nieuw-Namen 1e, 3e en 4e vrijdag van de maand 19.00 uur
       
Zuid Koewacht zondag 09.30 uur
  Heikant 4e donderdag van de maand  10.30 uur
  St. Jansteen 2e donderdag van de maand  10.30 uur
       
West Boschkapelle zaterdag  19.00 uur
  Hengstdijk 2e en 4e maandag van de maand  19.00 uur
       
Hulst   zondag  11.00 uur
    woensdag 19.00 uur
    1e en 3e vrijdag van de maand 19.00 uur 

Weekendvieringen in de kerken van de parochie


Tijden en plaatsen van vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Boschkapelle  zaterdag   19.00 uur    Kerkstraat 5, Vogelwaarde 
Clinge zaterdag 19.00 uur 's Gravenstraat 169
Kloosterzande zondag 9.30 uur Groenendijk 40
Koewacht zondag 9.30 uur Kerkplein 2
Hulst zondag 11.00 uur Steenstraat 2

 

Overzicht voor de periode van 30 december 2017 t/m 25 februari 2018
onder voorbehoud:

dagdatumtijdplaatsvieringvoorganger
zaterdag 30 december 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
H. Familie
H. Familie
W. Wiertz
J. Reurs
zondag 31 december 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
H. Familie
H. Familie
H. Familie
W. Wiertz
J. Reurs
W. Wiertz
maandag 1 januari 11.00 Hulst Maria, Moeder Gods / Nieuwjaar J. Reurs
zaterdag 6 januari 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
Openbaring des Heren
Openbaring des Heren
W. Wiertz
Ch. v.d. Walle
zondag 7 januari 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Openbaring des Heren
Openbaring des Heren
Openbaring des Heren
J. Reurs
K. V.d. Wiele
J. Reurs
zaterdag 13 januari 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
2de zondag d/h jaar
2de zondag d/h jaar
R. Grossert
W. Wiertz
zondag 14 januari 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
2de zondag d/h jaar
2de zondag d/h jaar
2de zondag d/h jaar
R. Grossert
W. Wiertz
W. Wiertz
zaterdag 20 januari 19.00
19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
Hulst/ vrijwilligers
3de zondag d/h jaar
3de zondag d/h jaar
3 de zondag d/h jaar, vrijwilligersavond
Ch. v.d. Walle
J. Reurs
vrijwilligers K. V.d. Wiele
zondag 21 januari 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
3de zondag d/h jaar
3 de zondag d/h jaar
oecumenische viering
W. Wiertz
J. Reurs
W. Wiertz/ ds. P. Overduin
zaterdag 27 januari 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
4de zondag d/h jaar
4 de zondag d/h jaar
J. Reurs
K. V.d. Wiele
zondag 28 januari 9.30
9.30
11.00
14.00
15.30
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Hulst
Hulst
4de zondag d/h jaar
4 de zondag d/h jaar
4 de zondag d/h jaar
doop
doop
K. V.d. Wiele
J. Reurs
J. Reurs
R. Grossert
R. Grossert
zaterdag 3 februari 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
5de zondag d/h jaar
5 de zondag d/h jaar
Ch. v.d. Walle
J. Reurs
zondag 4 februari 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
5de zondag d/h jaar
5 de zondag d/h jaar
5 de zondag d/h jaar
J. Reurs
werkgroep
J. Reurs
zaterdag 10 februari 19.00
19.00
19.00
19.30
Boschkapelle
Clinge
Hulst carnaval
Kloosterzande carnaval
6de zondag d/h jaar
6 de zondag d/h jaar
carnaval
carnaval
W. Wiertz
K. V.d. Wiele
Ch. v.d. Walle
R. Grossert
zondag 11 februari 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
6de zondag d/h jaar
56de zondag d/h jaar
6 de zondag d/h jaar
R. Grossert
W. Wiertz
W. Wiertz
woensdag 14 februari 19.00
19.00
19.00
19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
Hulst
Kloosterzande
Koewacht
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Ch. v.d. W alle
R. Grossert
W. Wiertz
J. Reurs
K. V.d. Wiele
zaterdag 17 februari 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
1ste zondag v/d 40-dagentijd
1ste zondag v/d 40-dagentijd
J. Reurs
W. Wiertz
zondag 18 februari 9.30
9.30
11.00
14.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Kloosterzande
1ste zondag v/d 40-dagentijd
1ste zondag v/d 40-dagentijd
1ste zondag v/d 40-dagentijd
doop
W. Wiertz
J. Reurs
W. Wiertz
Ch. v.d. Walle
zaterdag 24 februari 19.00
19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
Hulst
2de zondag v/d 40-dagentijd
2de zondag v/d 40-dagentijd
opstapviering
K. V.d. Wiele
J. Reurs
R. Grossert
zondag 25 februari 9.30
9.30
11.00
14.00
15.30
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Hulst
Hulst
2de zondag v/d 40-dagentijd
2de zondag v/d 40-dagentijd
2de zondag v/d 40-dagentijd
doop
doop
K. V.d. Wiele
J. Reurs
J. Reurs
K. V.d. Wiele
K. V.d. Wiele

Weekvieringen in de kapellen en kerken


Tijden van en plaatsen vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Graauw 3de donderdag van de maand 10.00 uur Gemeenschapshuis Graauw
Dorpsstraat 46 
Heikant 4de donderdag van de maand 10.30 uur Julianastraat 16
Hengstdijk  2de en 4de vrijdag van de maand   19.00 uur   Hengstdijkse Kerkstraat 6 
Kapellebrug     Gentsevaart
Lamswaarde 3de maandag van de maand 19.00 uur Jac. de Waalstraat 23
Nieuw-Namen 2de en 4de vrijdag van de maand 19.00 uur Hulsterloostraat 76
St. Jansteen 2de donderdag van de maand 10.30 uur Gemeenschapshuis De Waranda
Wilhelminastraat 43
Terhole 2de maandag van de maand 10.00 uur Notendijk 5 A

 

Overzicht voor de periode van  20 december 2017 t/m 28 februari 2018
onder voorbehoud:

Dag  Datum Tijd   Plaats  VieringVoorganger
woensdag 20 december 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 21 december 10.00 Graauw woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 22 december 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
maandag 25 december 9.30
9.30
10.30
11.00
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Nieuw-Namen
Boschkapelle
Hulst
Kerstmis
Kerstmis
Kerstmis
Kerstmis
Kerstmis
K. V.d. Wiele
J. Reurs
R. Grossert
Ch. v.d. Walle
J. Reurs
dinsdag 26 december 9.30
11.00
13.00
Kloosterzande
Hulst
Emmadorp
2de kerstdag
2de kerstdag
2de kerstdag
Ch. v.d. Walle
W. Wiertz
R. Grossert
woensdag 27 december 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
maandag 1 januari 11.00 Hulst Maria Moeder Gods / Nieuwjaar W. Wiertz
maandag 1 januari 11.00 Hulst Maria moeder Gods J. Reurs
dinsdag 2 januari 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 3 januari 10.30
19.00
Tragel
Hulst
woord- en communieviering
eucharistie
K. V.d. Wiele
J. Reurs
vrijdag 5 januari 18.00
19.00
Hulst
Hulst
persoonlijke biecht
eucharistiearistie

J. Reurs
maandag 8 januari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 10 januari 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 11 januari 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering K. V.d. Wiele
vrijdag 12 januari 15.00
19.00
kruisweg
Nieuw-Namen
kruisweg
woord- en communieviering
gebedsgroep
werkgroep
maandag 15 januari 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 17 januari 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 18 januari 10.00
19.30
Graauw
Hengstdijk
woord- en communieviering
Taizéviering
K. V.d. Wiele
R. Grossert/ds. P. Overduin
vrijdag 19 januari 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 22 januari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering werkgroep
woensdag 24 januari 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 25 januari 10.30 Heikant woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
vrijdag 26 januari 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
woensdag 31 januari 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
           
           
vrijdag 2 februari 16.00
19.00
Hulst
Hulst
persoonlijke biecht
Maria-Lichtmis,
Gregoriaans koor

J. Reurs
dinsdag 6 februari 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 7 februari 10.30
19.00
Tragel
Hulst
Tragelviering
eucharistie
K. V.d. Wiele
J. Reurs
donderdag 8 februari 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
vrijdag 9 februari 15.00
19.00
kruisweg
Nieuw-Namen
kruisweg
woord- en communieviering
gebedsgroep
werkgroep
maandag 12 februari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 14 februari 19.00
19.00
19.00
19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
Hulst
Kloosterzande
Koewacht
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Ch v.d. Walle
R. Grossert
W. Wiertz
J. Reurs
K. V.d. Wiele
donderdag 15 februari 10.00 Graauw woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 16 februari 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 19 februari 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
woensdag 21 februari 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 22 februari 10.30 Heikant woord- en communieviering K. V.d. Wiele
vrijdag 23 februari 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering R. Grossert
maandag 26 februari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering werkgroep
woensdag 28 februari 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz