gezinsvieringen vieren

ClusterPlaatsDagTijd
Noord Kloosterzande zondag 9.30 uur
  Lamswaarde 3e maandag van de maand 19.00 uur
       
Oost Clinge zaterdag 19.00 uur
  Graauw 3e donderdag van de maand 10.00 uur
  Nieuw-Namen 1e, 3e en 4e vrijdag van de maand 19.00 uur
       
Zuid Koewacht zondag 09.30 uur
  Heikant 4e donderdag van de maand  10.30 uur
  St. Jansteen 2e donderdag van de maand  10.30 uur
       
West Boschkapelle zaterdag  19.00 uur
  Hengstdijk 2e en 4e maandag van de maand  19.00 uur
       
Hulst   zondag  11.00 uur
    woensdag 19.00 uur
    1e en 3e vrijdag van de maand 19.00 uur 


Weekendvieringen in de kerken

Tijden en plaatsen van vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Boschkapelle  zaterdag   19.00 uur    Kerkstraat 5, Vogelwaarde 
Clinge zaterdag 19.00 uur 's Gravenstraat 169
Kloosterzande zondag 9.30 uur Groenendijk 40
Koewacht zondag 9.30 uur Kerkplein 2
Hulst zondag 11.00 uur Steenstraat 2

 

Overzicht voor de periode van 7 april  t/m 30 juni 2018
onder voorbehoud:

dagdatumtijdplaatsvieringvoorganger
zaterdag 7 april 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
2de zondag van Pasen
2de zondag van Pasen
Ch. v.d. Walle
R. Grossert
zondag 8 april 9.30
9.30
11.00
15.00
17.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Hulst
Kapellebrug
2de zondag van Pasen
kennismakingsviering
2de van Pasen
zondag van Barmhartigheid
vesperviering &
Gregoriaans koor St.Jansteen
W. Wiertz
Ch. v.d. Walle
W. Wiertz
W. Wiertz
R. Grossert
zaterdag 14 april 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
3de zondag van Pasen
3de zondag van Pasen
R. Grossert
W. Wiertz
zondag 15 april 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
3de zondag van Pasen
3de zondag van Pasen
3de zondag van Pasen
W. Wiertz
R. Grossert
W. Wiertz
zaterdag 21 april 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
4de zondag van Pasen
4de zondag van Pasen
J. Reurs
werkgroep
zondag 22 april 9.30
9.30
11.00
14.00
15.30
Kloosterzande
Koewacht
Hulst /ChvdW
Hulst
Hulst
4de zondag van Pasen
4de zondag van Pasen
eerste heilige communie
doop
doop
J. Reurs
K. V.d. Wiele
W. Wiertz/Ch. v.d. Walle
W. Wiertz
W. Wiertz
zaterdag 28 april 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
5de zondag van Pasen
5de zondag van Pasen
R. Grossert
J. Reurs
zondag 29 april 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
5de zondag van Pasen
5de zondag van Pasen
5de zondag van Pasen
J. Reurs
R. Grossert
J. Reurs
zaterdag 5 mei 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
6de zondag van Pasen
6dezondag van Pasen
J. Reurs
K. V.d. Wiele
zondag 6 mei 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
6de zondag van Pasen
geen viering
6de zondag van Pasen
J. Reurs

J. Reurs
donderdag 10 mei 9.30
11.00
11.00
11.00
11.00
Koewacht
Boschkapelle
Clinge
Hulst
Kloosterzande
Hemelvaart
Hemelvaart
Hemelvaart
Hemelvaart
eerste heilige communie
J. Reurs
R. Grossert
K. V.d. Wiele
J. Reurs
W. Wiertz/Ch. v.d. Walle
zaterdag 12 mei 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
7de zondag van Pasen
7de zondag van Pasen
W. Wiertz
K. V.d. Wiele
zondag 13 mei 9.30
9.30
11.00
14.00
15.30
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Hulst
Hulst
7de zondag van Pasen
7de zondag van Pasen
naviering
doop
doop
J. Reurs
werkgroep
  Ch. v.d. Walle
K. V.d. Wiele
K. V.d. Wiele
zaterdag 19 mei 11.00
19.00
19.00
Clinge
Boschkapelle
Clinge
eerste heilige communie
Pinksteren
Pinksteren
W. Wiertz/Ch. v.d. Walle
R. Grossert
J. Reurs
zondag 20 mei 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Pinksteren
Pinksteren
Pinksteren
R. Grossert
W. Wiertz
W. Wiertz
maandag 21 mei 11.00
19.00
Hulst
Lamswaarde
2de pinksterdag
2depinksterdag
W. Wiertz
R. Grossert
zaterdag 26 mei 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
H. Drie-eenheid
H. Drie-eenheid
K. V.d. Wiele
J. Reurs
zondag 27 mei 9.30
11.00
11.00
14.00
Kloosterzande
Hulst
Koewacht
Kloosterzande
H. Drie-eenheid
H. Drie-eenheid
eerste heilige communie
doop
J. Reurs
K. V.d. Wiele
W. Wiertz /Ch. v.d. Walle
R. Grossert
donderdag 31 mei     Aanbidding (estafette) Aanbidding (estafette)
zaterdag 2 juni 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
Sacramentsdag
Sacramentsdag
Ch. v.d. Walle
W. Wiertz
zondag 3 juni 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Sacramentsdag
Sacramentsdag
Sacramentsdag
K. V.d. Wiele
J. Reurs
J. Reurs
zaterdag 9 juni 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
10de zondag d/h jaar
10de zondag d/h jaa
W. Wiertz
R. Grossert
zondag 10 juni 9.30
9.30
11.00
14.00
15.30
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Hulst doop
Hulst doop
naviering
10de zondag d/h jaar
10de zondag d/h jaar
doop
doop
Ch. v.d. Walle
W. Wiertz
W. Wiertz
K. V.d. Wiele
K. V.d. Wiele
vrijdag 15 juni 19.00
19.00
19.00
Hulst
Kloosterzande vormsel
Koewacht of vormsel
stilteviering
vormselviering
vormselviering

R. Grossert
K. V.d. Wiele
zaterdag 16 juni 11.00
19.00
19.00
19.00
Hulst
Boschkapelle
Clinge
Hulst
priesterwijding T. Kouijzer
11de zondag d/h jaar
11de zondag d/h jaar
vormselviering

W. Wiertz
werkgroep
vormsel
zondag 17 juni 9.30
9.30
11.00
13.30
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Emmadorp
11de zondag d/h jaar
11de zondag d/h jaar
11de zondag d/h jaar
gidsenwijding
W. Wiertz
N. Polet
T. Kouijzer
R. Grossert
zaterdag 23 juni 17.00

19.00
19.00
Kapellebrug

Boschkapelle
Clinge
vesperviering H. Joh. de Doper
& Gregoriaans koor St.Jansteen
12de zondag d/h jaar
naviering
R. Grossert

K. V.d. Wiele
Ch. v.d. Walle
zondag 24 juni 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
12de zondag d/h jaar
12de zondag d/h jaar
12de zondag d/h jaar
J. Reurs
K. V.d. Wiele
J. Reurs
zaterdag 30 juni 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
H.H. Petrus en Paulus
13de zondag d/h jaar
J. Reurs
R. Grossert

 

Weekvieringen in de kapellen en kerken

Tijden van en plaatsen vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Graauw 3de donderdag van de maand 10.00 uur Gemeenschapshuis Graauw
Dorpsstraat 46 
Heikant 4de donderdag van de maand 10.30 uur Julianastraat 16
Hengstdijk  2de en 4de vrijdag van de maand  19.00 uur   Hengstdijkse Kerkstraat 6 
Kapellebrug     Gentsevaart
Lamswaarde 3de maandag van de maand 19.00 uur Jac. de Waalstraat 23
Nieuw-Namen 2de en 4de vrijdag van de maand 19.00 uur Hulsterloostraat 76
St. Jansteen 2de donderdag van de maand 10.30 uur Gemeenschapshuis De Waranda
Wilhelminastraat 43

 

Overzicht voor de periode van  6 april t/m 28 juni 2018
onder voorbehoud:

Dag  Datum Tijd   Plaats  VieringVoorganger
vrijdag 6 april 16.00
19.00
Hulst
Hulst
persoonlijke biecht
eucharistiearistie

J. Reurs
maandag 9 april 10.30

19.00
Kapellebrug

Hengstdijk
Maria-Boodschap +
Gregoriaans koor St.Jansteen
woord- en communieviering
R. Grossert

R. Grossert
woensdag 11 april 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 12 april 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering K. V.d. Wiele
vrijdag 13 april 15.00
19.00
kruisweg
Nieuw-Namen
kruisweg
woord- en communieviering
gebedsgroep
werkgroep
maandag 16 april 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 18 april 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 19 april 10.00 Graauw woord- en communieviering K. V.d. Wiele
vrijdag 20 april 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 23 april 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering werkgroep
woensdag 25 april 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 26 april 10.30 Heikant woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
vrijdag 27 april 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering K. V.d. Wiele
dinsdag 1 mei 9.30
19.00
Clinge
Kapellebrug
woord- en communieviering
woord- en communieviering
R. Grossert
Ch. v.d. Walle
woensdag 2 mei 10.30
19.00
Tragel
Hulst
woord- en communieviering
eucharistie
K. V.d. Wiele
J. Reurs
vrijdag 4 mei 18.30
18.45
19.30
Kloosterzande
Hulst
Koewacht
dodenherdenking
dodenherdenking
dodenherdenking
R. Grossert
ds. Overduin
1K. V.d. Wiele
maandag 7 mei 9.30 Koewacht herdenkingsviering RG  
dinsdag 8 mei 19.00 Kapellebrug woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 9 mei 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 10 mei 9.30
11.00
11.00
11.00
11.00
Koewacht
Boschkapelle
Clinge
Hulst
Kloosterzande
Hemelvaart
Hemelvaart
Hemelvaart
Hemelvaart
EHC
J. Reurs
R. Grossert
K. V.d. Wiele
J. Reurs
W. Wiertz/Ch. v.d. Walle
vrijdag 11 mei 15.00
19.00
kruisweg
Nieuw-Namen
kruisweg
woord- en communieviering
gebedsgroep
werkgroep
maandag 14 mei 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
dinsdag 15 mei 19.00 Kapellebrug eucharistie J. Reurs
woensdag 16 mei 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 17 mei 10.00
19.30
Graauw
Hengstdijk
woord- en communieviering
Taizéviering
K. V.d. Wiele
R. Grossert/ds. P. Overduin
vrijdag 18 mei 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 21 mei 11.00
19.00
Hulst
Lamswaarde
2de pinksterdag
2de pinksterdag
W. Wiertz
R. Grossert
dinsdag 22 mei 19.00 Kapellebrug woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 23 mei 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 24 mei 10.30 Heikant woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 25 mei 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering R. Grossert
maandag 28 mei 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering werkgroep
dinsdag 29 mei 19.00 Kapellebrug eucharistie W. Wiertz
woensdag 30 mei 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 31 mei     Aanbidding (estafette) Aanbidding (estafette)
vrijdag 1 juni 18.00
19.00
Hulst
Hulst
persoonlijke biecht
eucharistiearistie

J. Reurs
dinsdag 5 juni 9.30
19.00
Clinge
Kapellebrug
eucharistie
woord- en communieviering
W. Wiertz
K. V.d. Wiele
woensdag 6 juni 10.30
19.00
Tragel
Hulst
woord- en communieviering
eucharistie
K. V.d. Wiele
J. Reurs
vrijdag 8 juni 15.00
19.00
kruisweg
Nieuw-Namen
kruisweg
woord- en communieviering
gebedsgroep
werkgroep
maandag 11 juni 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. V.d. Wiele
dinsdag 12 juni 19.00 Kapellebrug eucharistie W. Wiertz
woensdag 13 juni 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 14 juni 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 15 juni 19.00
19.00
19.00
Hulst
Kloosterzande
Koewacht of Clinge
stilteviering
vormsel
vormsel

R. Grossert
K. V.d. Wiele
maandag 18 juni 10.00
19.00
Graauw
Lamswaarde
herdenkingsviering
woord- en communieviering
Ch. v.d. Walle
R. Grossert
dinsdag 19 juni 19.00 Kapellebrug woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 20 juni 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
vrijdag 22 juni 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
zaterdag 23 juni 17.00 Kapellebrug vesperviering H. Johannes de Doper &
Gregoriaans koor St.Jansteen
R. Grossert
maandag 25 juni 9.30
19.00
St. Jansteen
Hengstdijk
herdenkingsviering
woord- en communieviering
W. Wiertz
werkgroep
dinsdag 26 juni 19.00 Kapellebrug eucharistie J. Reurs
woensdag 27 juni 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 28 juni 10.30 Heikant woord- en communieviering K. V.d. Wiele






































































































































































































































































Dag  Datum Tijd   Plaats  VieringVoorganger
vrijdag 2 februari 16.00
19.00
Hulst
Hulst
persoonlijke biecht
Maria-Lichtmis,
Gregoriaans koor

J. Reurs
dinsdag 6 februari 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 7 februari 10.30
19.00
Tragel
Hulst
Tragelviering
eucharistie
K. V.d. Wiele
J. Reurs
donderdag 8 februari 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
vrijdag 9 februari 15.00
19.00
kruisweg
Nieuw-Namen
kruisweg
woord- en communieviering
gebedsgroep
werkgroep
maandag 12 februari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 14 februari 19.00
19.00
19.00
19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
Hulst
Kloosterzande
Koewacht
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Ch v.d. Walle
R. Grossert
W. Wiertz
J. Reurs
K. V.d. Wiele
donderdag 15 februari 10.00 Graauw woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 16 februari 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 19 februari 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
woensdag 21 februari 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 22 februari 10.30 Heikant woord- en communieviering K. V.d. Wiele
vrijdag 23 februari 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering R. Grossert
maandag 26 februari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering werkgroep
woensdag 28 februari 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
vrijdag 2 maart 14.00

19.00
Hulst

Hulst
persoonlijke biecht

eucharistiearistie


J. Reurs
dinsdag 6 maart 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 7 maart 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 8 maart 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 9 maart 15.00

19.00
kruisweg

Nieuw-Namen
kruisweg

woord- en communieviering
gebedsgroep

werkgroep
maandag 12 maart 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 14 maart 10.30

19.00
Tragel

Hulst
woord- en communieviering

eucharistie
K. V.d. Wiele

J. Reurs
donderdag 15 maart 10.00

19.30
Graauw

Hengstdijk
w&c viering

Taizéviering
Ch. v.d. Walle

R. Grossert en ds. P. Overduin
vrijdag 16 maart 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 19 maart 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 21 maart 10.30

19.00
Tragel

Hulst
Palmzondag

eucharistie
K. V.d. Wiele

J. Reurs
donderdag 22 maart 10.30 Heikant woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 23 maart 19.00 Nieuw-Namen   W. Wiertz
maandag 26 maart 19.00 Hengstdijk boeteviering W. Wiertz/R. Grossert
woensdag 28 maart 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 29 maart 10.30

19.00
St. Jansteen

Hulst
woord- en communieviering

Witte Donderdag
K. V.d. Wiele

pastoraal team
vrijdag 30 maart 15.00

15.00

15.00

15.00

15.00


15.00

19.00
Boschkapelle

Clinge

Hengstdijk

Hulst

Kapellebrug


Kloosterzande

Hulst
kruisweg

kruisweg

kruisweg

kruisweg

kruisweg & Gregoriaans

koor St. Jansteen

kruisweg

Goede Vrijdag
werkgroep

werkgroep

werkgroep

W. Wiertz

werkgroep


K. V.d. Wiele

pastoraal team